Wierzymy w połączenie wysoce efektywnych naturalnych surowców z manualnymi rytuałami. Poznaj ofertę szkoleniową i już teraz wprowadź swoich klientów na drogę holistycznego piękna.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są w kameralnych, dwuosobowych grupach lub indywidualnie, aby dać Ci maksimum uwagi i praktyki. Ofertę szkoleń grupowych znajdziesz na stronie Akademii SPA, z którą wspólpracujemy. Zobacz zapowiedź szkolenia w Akademii SPA.

OFERTA

Holistyczny rytuał pielęgnacji ciała
1400 pln16 h
Skuteczne narzędzie pracy z ciałem w salonach kosmetycznych i SPA, dające umiejętności do natychmiastowego, praktycznego wykorzystania. Rytuał został opracowany z myślą o osobach, które chcą stosować holistyczne podejście do klienta oraz dysponować ofertą, pozostawiającą same pozytywne wrażenia z pobytu w SPA.
Stanowi podstawę dla komponowania zabiegów na ciało obejmujących eksfoliację, masaż i nałożenie maski o ukierunkowanym działaniu, dobranej zgodnie z oczekiwaniami klienta. Rytuał może być stosowany przy każdej profesjonalnej marce kosmetyków i aromaterapii (rekomendowanej dla spotęgowania efektów działania rytuału).
Rytuał SPA na twarz inspirowany japońskim masażem twarzy
1000 pln8 h
Dający się zastosować niemal przy każdym zabiegu kosmetycznym na twarz, niezwykle relaksujący i pozostawiający same pozytywne wrażenia z wizyty w salonie rytuał SPA na twarz to niezbędne narzędzie w rękach każdej kosmetyczki czy masażysty.
Rytuał SPA na twarz inspirowany Japońskim masażem twarzy to narzędzie, dzięki któremu tworzymy wyjątkową relację z Klientem, potęgujemy terapeutyczne działanie zabiegu kosmetycznego i zyskujemy przewagę konkurencyjną nad innymi gabinetami.
Masaż gorącą czekoladą
700 pln8 h
Jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zabiegów relaksacyjnych, którego nie powinno zabraknąć w ofercie Twojego salonu masażu czy SPA. Doprawiony szczyptą rozgrzewających przypraw i korzennych aromatów masaż jest hitem sprzedaży jesienną i zimową porą.
Dobroczynne właściwości prawdziwej, naturalnej czekolady, zimnotłoczonych olejów i olejków eterycznych docenią koneserzy najlepszych słodkości i zwolennicy relaksu na najwyższym poziomie.

Express Lifting Massage
1000 pln8 h
Krótko i intensywnie. Zainspirowany masażem KOBIDO 30-minutowy silnie liftingujący masaż twarzy, oparty na intensywnych i głębokich ruchach wygładzających i drenujących. Z łatwością włączysz do terapii i zabiegów anti-ageing w Twoim gabinecie zapewniając sobie wielu zadowolonych, powracających klientów.
Kompleksowe działanie anti-ageing powinno obejmować wprowadzenie dobrych nawyków do codziennego stylu życia, połączenie pielęgnacji gabinetowej z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową, odmładzające, specjalistyczne masaże twarzy oraz codzienny, krótki automasaż wykonywany przez klientkę w domu.

Rytuał SPA na twarz inspirowany japońskim masażem twarzy

27.05.2019 | 10.06.2019

OD’NOVA Skin Café & SPA

Sukiennicza 3/1f, Ostrów Wielkopolski

Masaż gorącą czekoladą

03.06.2019

OD’NOVA Skin Café & SPA
Sukiennicza 3/1f, Ostrów Wielkopolski

Express Lifting Massage

02.06.2019 | 09.06.2019 | 17.06.2019 | 24.06.2019

OD’NOVA Skin Café & SPA
Sukiennicza 3/1f, Ostrów Wielkopolski

Zafascynowana naturą i jej ogromną mocą w przywracaniu zdrowia i urody stworzyłam OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA – miejsce, gdzie w atmosferze zaufania i relaksu zadbasz o siebie, swój umysł i ciało.

Kocham prostotę i proste rytuały pielęgnacyjne, dające duże efekty. Jestem zwolenniczką naturalnych, nieinwazyjnych terapii anti-ageing i naturalnych kosmetyków. Posługuję się prawdziwą aromaterapią dla uzyskania spektakularnych efektów kosmetycznych i nie tylko. Fascynuje mnie praca z ciałem. Wciąż zgłębiam tajniki orientalnych i egzotycznych masaży, aby tworzyć autorskie zabiegi i rytuały, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej. W pracę wkładam serce, czego nie można nie zauważyć.

Widoczne gołym okiem efekty kosmetyczne i relaks na najwyższym poziomie to moje znaki rozpoznawcze, a zadowolenie moich Klientów jest dla mnie miarą sukcesu i potężną motywacją do dalszych działań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem w czasie szkoleń w OD’NOVA Academy i Akademia Spa.

Zapraszam Cię do mojego świata piękna!

Kontakt