o salonie

Filozofia OD’NOVA SKIN
CAFÉ & SPA

Marzy nam się, by kobiety preferujące naturalną urodę znalazły się wreszcie na pierwszych stronach czasopism formujących trendy w naszym kraju. By znały swoją niezwykłą wartość i swój naturalny rytm. By wiedziały, jak zadbać o siebie w zgodzie z owym rytmem za pomocą kosmetyków, technik i rytuałów bazujących na mocy natury.

Marzy nam się rzeczywistość, w której kobiety stawiają sobie realne oczekiwania. I z pomocą zdrowej pielęgnacji budują zdrowe poczucie własnej wartości. Zamiast je niszczyć, próbując dopasować się do promowanego przez media wzorca.

Odsłaniają swoją urodę przed światem, zamiast ją maskować. Mają w sobie pełną moc zmysłowej kobiecości i magnetyzm i dbają o nie regularnie, każdego dnia swego życia.

Od’Nova Skin Cafe & SPA to miejsce nieco nie z tego świata stworzone dla koneserek naturalnego piękna, harmonijnego życia i świadomej kobiecości. Sprawdź, czy odnajdujesz się w poniższym opisie.

WIESZ, ŻE NATURA ZADBA O CIEBIE LEPIEJ NIŻ CHEMIA

Zdajesz sobie sprawę, że zabiegi medycyny estetycznej dają szybkie efekty, lecz są one krótkotrwałe. Korzystasz więc z naturalnych kosmetyków najwyższej jakości. Lub chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać moc natury, dbając o swoje ciało.

ROZUMIESZ, ŻE CIAŁO, UMYSŁ I DUCH SĄ ZE SOBĄ POŁĄCZONE

Dbanie o regularny relaks to Twoja filozofia życia. To dzięki niej osiągasz naturalną równowagę. Nabierasz dystansu do swoich wyzwań i problemów. Radzisz więc sobie z nimi spokojnie, we własnej harmonii.

NIE LUBISZ MIEJSC, W KTÓRYCH MASZ BYĆ JEDNĄ Z WIELU

Wiesz dobrze, że jesteś jedyna w swoim rodzaju. Na seryjne podejście reagujesz tylko uniesieniem brwi. Szukasz SPA, w którym terapeuta pozna Twoje preferencje i potrzeby. Gdzie stworzy atmosferę specjalnie dla Ciebie.

KOSMETYKI

Każdy z naszych kosmetyków to drogocenny klejnot, który pozwala odkryć prawdziwą urodę schowaną wewnątrz człowieka, bez względu na wiek. Wszystkie eliksiry stosowane w naszym salonie spełniają najwyższe standardy jakości. Są tworzone na bazie czystych olejków eterycznych i olejów tłoczonych na zimno.

W procesie ich produkcji dbanie o Matkę Ziemię jest na pierwszym miejscu. Są to więc kosmetyki eco-friendly, nie zaburzające rytmu przyrody. Tworzone zgodnie ze starożytną, alchemiczną wiedzą. Symbolizujące powrót do korzeni, do pradawnych wartości, do symbiozy z naturą. A natura odwdzięcza się za to z nawiązką. To dzięki niej możemy kreować rytuały o niezwykłej mocy, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb kobiet.

KOGO SPOTKASZ W SALONIE?

Martyna Kruszyk

Właścicielka salonu i autorka większości rytuałów widocznych w SPA MENU. Masażystka masażystów. Właściciele okolicznych salonów chętnie przychodzą do niej, by zaznać chwili relaksu. Wedle opinii świetny szkoleniowiec wkładający w przekazywanie wiedzy całe swoje serce.

Kobieta wymagająca, której trudno zatrudnić pracowników. Dlaczego? Bo chce, by jej klientki miały dostęp tylko do tego, co najlepsze.

POZNAJ HISTORIĘ
widzianą oczami właścicielki

Pamiętam ten dzień, w którym pierwszy raz znalazłam się w profesjonalnym SPA. Znane studio z Poznania szukało modelki na makijaż pokazowy. Umówiłam się. Pojechałam. Przekroczyłam próg. Ściszone głosy, kojąca muzyka, zapachy, smak herbaty, którą mnie poczęstowano. Pamiętam każdy szczegół.

I zabieg. Nieskomplikowany. Podstawowy. Lecz fizycznie czułam, jak atmosfera tego miejsca wyciąga ze mnie zmęczenie. Zarządzałam wtedy punktem informacji europejskiej podlegającym pod Komisję Europejską. Szkoliłam się w różnych krajach Unii Europejskiej. Lecz większość czasu spędzałam przed ekranem komputera, przy świetle jarzeniówki, bez dostępu do naturalnego światła. A w domu czekała na mnie moja córka.

Właśnie tam, na wygodnym fotelu, czując na twarzy delikatny dotyk, poczułam, że życie przecieka mi przez palce. Że jestem jak przygasająca iskra. I jeśli czegoś wkrótce nie zmienię, zupełnie zgasnę.

Ta jedna wizyta. Tych kilka godzin. To przekonało mnie do tego, by zacząć w końcu żyć w swoim rytmie, zgodnie z potrzebami moimi i najważniejszej osoby w moim życiu. Zdobyłam tytuł technika nauk medycznych. Odeszłam z pracy, która nie była zgodna ze mną. Otworzyłam franczyzę SPA w swoim mieście. Chciałam przenieść ten niezwykły koncept na rodzimy grunt.

Szkoliłam się w każdej wolnej chwili. Rok później założyłam własną markę pod nazwą OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA. Od początku wiedziałam, że ma to być miejsce łączące zabiegi SPA z klimatem rodem z wybornej, francuskiej kawiarni dla koneserów. Szybko zaczęły mnie odwiedzać okoliczne masażystki zainspirowane moim sposobem prowadzenia działalności i wieściami o magicznym dotyku niesionymi przez moje klientki.

Dziś jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek. Partnerką wartościowego mężczyzny. Późno zrozumiałam wartość miłości i rodziny oraz zapragnęłam taką budować i mieć. Przeżywam nasze życie w rytmie slow, zanurzając się emocjonalnie w każdą chwilę.

POZNAJ HISTORIĘ
widzianą oczami właścicielki

Prowadzę salon, w którym drzwi otwierane są wyłącznie na zamówienie moich klientek. Tak, by mogły doświadczać za każdym razem luksusu skupienia tylko na nich. Atmosfery pełnej relaksu i spokoju. Tętniącej w rytm muzyki o nieco szamańskich brzmieniach.

Tworzę rytuały zaprojektowane specjalnie dla nich, zgodnie z ich preferencjami. I edukuję w zakresie pielęgnacji ciała w zgodzie z naturą. Szkolę innych masażystów. Oferuję również franczyzę, by pomóc kolejnym osobom odmienić swoją rzeczywistość i zacząć żyć zgodnie z wołaniem ich serca.

A to wszystko zaczęło się od jednej godziny dotyku pełnego uważności. Od godziny, którą ktoś dał mi.