KONTAKT

OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA TO SALON BUTIKOWY

Jego drzwi otwierają się tylko po wcześniejszym umówieniu. Nie prowadzimy też klasycznej recepcji z telefonem. Dzięki temu jako klientka masz zawsze pełen komfort intymnego spotkania z terapeutą.

Możesz się z nami skontaktować mailowo, wybierając odpowiedni przycisk na tej stronie. Na wiadomości odpowiadamy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych.

Masz pytania?

Wypełnij prosty formularz kontaktowy, jeśli chcesz zadać pytanie na temat rytuałów OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA. Zrób to również wtedy, gdy potrzebujesz porady, który rytuał wybrać. Lub gdy marzy Ci się skomponowanie rytuału specjalnie dla Ciebie.

Pragniesz zarezerwować spotkanie?

Rezerwacja wizyty następuje zawsze przez naszą stronę. Jeśli nie znasz jeszcze naszych rytuałów, zajrzyj do SPA MENU. Gdy jesteś zdecydowana, wybierz poniżej opcję ZAREZERWUJ WIZYTĘ.

Chcesz nawiązać współpracę franczyzową?

Możesz otworzyć salon OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA w wybranej lokalizacji. Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy franczyzowej, zaglądając do zakładki FRANCZYZA. I napisz do nas, by umówić się na rozmowę o współpracy.

Zaobserwuj nas w social media

Na Instagramie i Facebooku właścicielka OD’NOVA SKIN CAFÉ & SPA, Martyna Kruszyk, dzieli się wiedzą o naturalnych sposobach dbania o ciało i duszę. Promuje również ideę świadomej kobiecości i zmysłowości.